Корупція в "Укроборонпромі": Абромавічус відзвітував про хід розслідувань (відео)

Тільки за липень було проведено 23 обшуки в компаніях-учасниках Укроборонпрому.

Айварас Абромавічус. Фото: скріншот з відео.

Голова Наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус відзвітував про те, в якому стані нині перебувають розслідування передбачуваних масових розкрадань, про які стало відомо напередодні президентських виборів, повідомляють Патріоти України.

«На даному етапі близько 500 кримінальних справ відкрито по концерну Укроборонпром і його компаніям-учасникам. Тільки за липень було проведено 23 обшуки в компаніях-учасниках Укроборонпрому», – сказав він, зазначивши, що лише 2% від всіх цих кримінальних справ доходять до суду.

Він вважає це «дуже низькою ефективністю». В Абромавічуса є надія, що ситуація зміниться з приходом нового президента і призначенням нових керівників правоохоронних органів, включаючи генпрокурора. Таким чином, вважає він, в силових органах буде зруйнована «кругова порука».

«Після цього вже не можна буде сказати, що є кругова порука між правоохоронними органами, які, скажімо, один проти одного діють, тому що це вже буде одна президентська команда», — додав він.

На його думку, приблизно 12 тисяч номенклатурних позицій у компаніях концерну повинні були бути заміщені, і це «у більшості випадків сталося».

Джерело: Радіо НВ

Хіти тижня. Зе-команда може "злити" майбутнє: Ярош звернувся до влади та ветеранів із потужним закликом зупинити реванш Кремля в Україні

середа, 8 липень 2020, 2:00

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош звернувся до парламентських і позапарламентських партій, громадських організацій, ветеранів та волонтерів із закликом не допустити проросійського реваншу в Україні та ліквідувати колаборантські угру...

"Які ж с*ки!": Поліція у Москві затримали Ксенію Собчак (відео)

середа, 8 липень 2020, 0:22

Політикиня та журналістка приїхала на Луб'янку до будівлі ФСБ у футболці з написом "Свободу Івану Сафронову". Російські правоохоронці 7 липня затримали в Москві опозиціонерку Ксенію Собчак. Вона прийшла під будівлю ФСБ підтримати засудженого ексжурналі...