Корупція в "Укроборонпромі": Абромавічус відзвітував про хід розслідувань (відео)

Тільки за липень було проведено 23 обшуки в компаніях-учасниках Укроборонпрому.

Айварас Абромавічус. Фото: скріншот з відео.

Голова Наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус відзвітував про те, в якому стані нині перебувають розслідування передбачуваних масових розкрадань, про які стало відомо напередодні президентських виборів, повідомляють Патріоти України.

«На даному етапі близько 500 кримінальних справ відкрито по концерну Укроборонпром і його компаніям-учасникам. Тільки за липень було проведено 23 обшуки в компаніях-учасниках Укроборонпрому», – сказав він, зазначивши, що лише 2% від всіх цих кримінальних справ доходять до суду.

Він вважає це «дуже низькою ефективністю». В Абромавічуса є надія, що ситуація зміниться з приходом нового президента і призначенням нових керівників правоохоронних органів, включаючи генпрокурора. Таким чином, вважає він, в силових органах буде зруйнована «кругова порука».

«Після цього вже не можна буде сказати, що є кругова порука між правоохоронними органами, які, скажімо, один проти одного діють, тому що це вже буде одна президентська команда», — додав він.

На його думку, приблизно 12 тисяч номенклатурних позицій у компаніях концерну повинні були бути заміщені, і це «у більшості випадків сталося».

Джерело: Радіо НВ

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...