У ніч на 5 листопада безпілотники атакували російську енергетичну інфраструктуру в передмісті Володимира та ТЕЦ у Орлі, передають Патріоти України з посиланням на російське незалежне видання Astra
Губернатор Володимирської області Олександр Авдєєв заявив про атаку дронів на енергетичний об'єкт у передмісті Володимира. За його словами, "фахівці працюють на місці, а всі системи життєзабезпечення функціонують у нормальному режимі".
"З настанням світлого часу розпочнеться ліквідація наслідків. Прохання зберігати спокій", – написав він у своєму телеграм-каналі.
Варто зазначити, що потужність цієї підстанції становить 750 кВ.
"Систематично продовжуються удари по лініях, від яких залежить Москва", — йдеться у повідомленні телеграм-каналу "Exilenova+" про приліт по підстанції у Володимирі
Крім того, вибухи пролунали й у районі ТЕЦ міста Орел. За даними OSINT-аналізу ASTRA та свідченнями місцевих жителів, в місті пролунала серія потужних вибухів, імовірно в районі місцевої теплоелектроцентралі.
Губернатор Орловської області заявив, що "сили ППО знищили ворожі БПЛА, а уламки пошкодили кілька приватних будинків і господарську споруду". Водночас місцеві мешканці переконані, що атака мала ракетний характер. Цю версію також підтверджують OSINT-аналітики ASTRA.
Менше ніж за кілометр від Орловської ТЕЦ розташоване оборонне підприємство "Орелтекмаш", що виготовляє техніку для обслуговування та евакуації військових машин.
Орловську ТЕЦ вже атакували в ніч на 31 жовтня. Тоді, за даними ВМС України, по обʼєкту завдали ударів крилатими ракетами "Нептун". За даними ASTRA, перше влучання припало на відкритий розподільний пристрій станції, що спричинило масштабне знеструмлення міста.
Орловська ТЕЦ – найбільше джерело електроенергії та тепла в області, забезпечує роботу енергосистеми та теплопостачання міста.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...