Коштовна "німецька вівчарка" Путіна: Екс-канцлера ФРН Шредера та топ-лобіста держави-агресора в ЄС переобрали головою ради директорів "Роснефти"

Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер, який нещодавно відзначився рядом проросійських заяв, зокрема "Почути Росію" та неможливості повернення Криму, та послідовно відстоює найганебніші "хотєлки" Кремля, отримав від росіян чергову нагороду. Шредера в знов переобрали головою ради директорів «Роснефти», зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Deutsche Welle, 76-річний Шредер з 2017 року очолює раду директорів «Роснефти» і вважається другом президента Росії Путіна. За останній рік за роботу в «Роснефти» Шредер отримав винагороду в 600 тисяч доларів.
«Плата за вірність Кремлю не змусила себе чекати - Шредер отримує чергові дивіденди! "П'ята колона" в ЄС продовжує проштовхувати російські інтереси і розхитувати європейську солідарність», - прокоментував призначення Шредера заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.
Нагадаємо, Шредер в своїх останніх інтерв'ю активно виступав за зняття санкцій з Росії і заявляв, що Крим під контроль України вже не повернеться, а значить і в санкціях сенсу немає. Також екс-канцлер образливо висловився на адресу посла України в Німеччині, який вказав Шредеру на помилковість його тез.

У Білорусі продовжили військові навчання: ЗМІ дізналися деталі та оцінили ризик для України

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:48

У Білорусі продовжили військові навчання щонайменше до 9 липня. Водночас, попри підвищення тривалості навчань на полігонах, білоруська армія, як і раніше, не готова до наступальних операцій. Про це свідчить графік проведення навчань на білоруських полі...

На Миколаївщині українські військові знищили один із найдорожчих безпілотників РФ

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:29

У Миколаївській області українські військові знищили один із найдорожчих російських безпілотників "Форпост". Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у соціальній мережі Facebook. Сталося це в той момент, коли дрон намагався знайти чергову ціль в Миколаї...