Коштовна "німецька вівчарка" Путіна: Екс-канцлера ФРН Шредера та топ-лобіста держави-агресора в ЄС переобрали головою ради директорів "Роснефти"

Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер, який нещодавно відзначився рядом проросійських заяв, зокрема "Почути Росію" та неможливості повернення Криму, та послідовно відстоює найганебніші "хотєлки" Кремля, отримав від росіян чергову нагороду. Шредера в знов переобрали головою ради директорів «Роснефти», зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Deutsche Welle, 76-річний Шредер з 2017 року очолює раду директорів «Роснефти» і вважається другом президента Росії Путіна. За останній рік за роботу в «Роснефти» Шредер отримав винагороду в 600 тисяч доларів.
«Плата за вірність Кремлю не змусила себе чекати - Шредер отримує чергові дивіденди! "П'ята колона" в ЄС продовжує проштовхувати російські інтереси і розхитувати європейську солідарність», - прокоментував призначення Шредера заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.
Нагадаємо, Шредер в своїх останніх інтерв'ю активно виступав за зняття санкцій з Росії і заявляв, що Крим під контроль України вже не повернеться, а значить і в санкціях сенсу немає. Також екс-канцлер образливо висловився на адресу посла України в Німеччині, який вказав Шредеру на помилковість його тез.

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...

Неймовірно сумне видовище: Гайдай показав зруйнований Сєвєродонецьк (відео)

субота, 4 лютий 2023, 19:29

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай показав кадри зруйнованого окупантами Сєвєродонецька, який перетворився на місто-згарище. Він опублікував відео, на якому зафіксовано Льодовий палац у Сєвєродонецьку, передають Патріоти України. "Так зараз виглядає с...