Коштує від 10 до 50 тисяч доларів: Мольфарка розповіла, якими магічними послугами користуються українські політики

Українські політики не гребують послугами екстрасенсів, відьом та різного роду чаклунів. Про це «Апостроф TV» розповіла карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські, передають Патріоти України.

Вона також зазначила, чого найчастіше просять народні обранці та посадовці. «Хочуть влади, успіху, шарму. Буває, що людина має все, а не має шарму. «Поправте мені енергетику. Я хочу, щоб люди тягнулися до мене. Можна це зробити? Це ж не гріх». Я відповідаю: «Можна», – каже мольфарка.

За словами Магдалени Мочіовські, у магії є таке поняття «відкрити всі дороги». Буває, що людина розумна талановита, але її ніхто не чує, ніхто не помічає. Тож мольфари можуть це виправити. Однак часто з допомогою магії просять також усунути конкурентів, особливо напередодні виборів. «Прочистіть мені шлях, зробіть так, щоб я виграв ту чи іншу битву», – чують тоді мольфари.

Магдалена Мочіовські також розповіла про розцінки на всілякі ритуали. Так, якщо людину треба «магічно прибрати», це коштує від 10 до 50 тисяч доларів.

Джерело: Апостроф

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

"Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...