
У російській армії фіксується несправедливе ставлення до підрозділів, які укомплектовані ув'язненими. Як повідомляє Інститут вивчення війни з посиланням на відомого російського мілблогера, бойовики підрозділів "Шторм-Z", не підпадають під чинність російського військового законодавства і тому не мають права на аналогічні контрактникам пільги, передають Патріоти України.
Зокрема, їхнє життя й поранення в очах країни-агресорки коштує набагато менше. Вони отримують лише від 50 тис. до 300 тис. рублів компенсації за поранення порівняно з 3 млн рублів, які отримують контрактники. За словами блогера, загарбники з "Шторм-Z" не отримують жодних соціальних пільг. Міноборони Росії вважає, що єдиною нагородою, на яку заслуговують ці окупанти - президентське помилування засуджених призовників.
"З аналогічною проблемою стикаються рекрути з в'язниць у різних приватних військових компаніях і добровольчих батальйонах. Ймовірно, МО РФ зацікавлене в рекрутингу з в'язниць, щоб мінімізувати витрати, пов'язані з виплатою соціальних виплат військовослужбовцям", - йдеться у звіті ISW.
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...