Коштуватиме 189 євро: У Німеччині створили плюшевого ведмедика "Меркель" на честь канцлерки, яка йде з посади (фото)

Німецька фірма з Кобурга випустила спеціальну партію плюшевих ведмедиків з нагоди завершення повноважень Ангели Меркель на посаді канцлера. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Stern.

"Особисті ведмеді" - це традиція у понад 100-річному сімейному бізнесі фірми з Баварії: компанія робила такі іграшки на честь Барака Обами та короля Людвіга, є копії колишнього канцлера Гельмута Шмідта та королеви Єлизавети II.

Плюшеві ведмедики "Меркель" коштуватимуть 189 євро. "Це не дитячі іграшки, це колекційні речі", - пояснив високу ціну керуючий директор Мартін Герман.

Буде виготовлено загалом 500 штук - і одну з них, під цифрою 16, отримає власне канцлер, її передасть Меркель депутат Бундестагу по округу Кобурга. Цифра "16" символізує кількість років перебування Меркель на посаді.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...