Коштуватиме 189 євро: У Німеччині створили плюшевого ведмедика "Меркель" на честь канцлерки, яка йде з посади (фото)

Німецька фірма з Кобурга випустила спеціальну партію плюшевих ведмедиків з нагоди завершення повноважень Ангели Меркель на посаді канцлера. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Stern.

"Особисті ведмеді" - це традиція у понад 100-річному сімейному бізнесі фірми з Баварії: компанія робила такі іграшки на честь Барака Обами та короля Людвіга, є копії колишнього канцлера Гельмута Шмідта та королеви Єлизавети II.

Плюшеві ведмедики "Меркель" коштуватимуть 189 євро. "Це не дитячі іграшки, це колекційні речі", - пояснив високу ціну керуючий директор Мартін Герман.

Буде виготовлено загалом 500 штук - і одну з них, під цифрою 16, отримає власне канцлер, її передасть Меркель депутат Бундестагу по округу Кобурга. Цифра "16" символізує кількість років перебування Меркель на посаді.

Священику з Лаври, який начебто прославляв на Богослужінні "рускій мір", повідомили про підозру

четвер, 1 грудень 2022, 16:25

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру організаторам богослужіння, під час якого у Києво-Печерській Лаврі прославляли "русский мир". Слідчі задокументували факт протиправних дій одного із священнослужителів РПЦ в Україні та його сп...

В Іспанії листи з вибухівкою надійшли також прем'єр-міністру і до міноборони

четвер, 1 грудень 2022, 16:16

Конверт "з піротехнічним матеріалом", адресований Санчесу, знешкодила його команда безпеки, пише Еlmundo. У міністерстві зауважили, що охорону поблизу державних і дипломатичних будівель посилять після серії листів з вибуховими пристроями. Іспанські ЗМІ...