"Кошти з фонду мають витрачатися не на дороги чи поліцію": Порошенко побажав Зеленському найскорішого одужання і вимагає повернути 40 мільярдів задля лікування українців від пандемії

Прості українці добре усвідомлюють: якщо захворієш на коронавірус, ніхто з тобою носитися, як з Зеленським, депутатом та урядовцем не буде, якщо влада не використає коронавірусні мільярди за призначенням.

Петро Порошенко побажав Володимиру Зеленському швидко одужати від коронавірусу, інформують Патріоти України.

Перебуваючи у Львові, він також закликав владу повернути у коронавірусний фонд 40 мільярдів гривень, які були витрачені не за призначенням, і забезпечити фінансову допомогу українцям у випадку оголошення локдауну.

“Попри політичну боротьбу і безліч питань до влади, яка провалила оборону країни від пандемії, я по-людськи бажаю Володимиру Олександровичу якнайшвидшого одужання. Я на собі знаю, що таке важко перехворіти ковідом. І дуже сподіваюся, що його молодий 42-річний організм легко впорається з інфекцією. Я щиро цього прагну”, – зазначив п’ятий Президент України.

Порошенко зауважив, що влада говорить про запровадження так званого “локдауну вихідного дня”, але забуває говорити про гроші. “Люди мають їсти, платити за квартири – люди мають видатки. Рішення мають бути дуже прості: повернути вилучені з коронавірусного фонду 40 мільярдів”, – зазначає Порошенко.

“Кошти з фонду мають витрачатися не на дороги чи поліцію, а на захист лікарів, підтримку громадян і на медичне оснащення”, – наголошує лідер “Європейської Солідарності”.

“Закупити і обладнати кисневими станціями, кисневими концентраторами кожне ліжко, забезпечити засобами захисту кожного лікаря, вчителя, вихователя”, – наголошує п’ятий Президент.

Джерело: Прямий

"Газ в Европе, а Уфа в ж*пе": Росіяни вийшли на протести через... відсутність гарячої води та опалення (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:52

Жителі російського міста Уфа, які вже два місяці без газу та теплої води, вийшли на протест із табличками. Росіяни бідкаються, що поки влада розповідає про "замерзаючу Європу", замерзають насправді вони. Про це пише російський телеграм-канал "7Х7. Гори...

СБУ викрила жителя Харківщини, який постачав запчастини для російського флоту (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:29

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Харківської області, який постачав у Росію деталі для підводних човнів російського флоту, попри заборону Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомили у Службі безпеки України, пере...