
Українські воїни продовжують денацифікувати російську армію. Цього разу у чорному пакеті додому повернувся російський мобік із Первоуральська Данило Нарбутовських. Про його ліквідацію повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, передають Патріоти України.
За його словами, ліквідований «мобік» був на батьківщині «героєм свого часу», батьком трьох дітей і косив під русявого репера-путініста Тіматі.

Нарбутовських мобілізували 28 вересня, але воювати він не хотів. Після ухвалення поправок про відстрочку для батьків трьох дітей дружина Катерина намагалася його повернути додому, але безуспішно.
З Первоуральська його відправили до навчальної частини до Єлані, а вже в середині жовтня — до «ЛНР». Очевидно, саме на луганській землі загарбник знайшов свою смерть. Нагадаємо, станом на ранок 5 грудня свою смерть в Україні з моменту повномасштабно
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...