"Котел" готовий: У районі Лимана зосереджено від 2,5 до 5 тис. російських військових, - Селезньов

Військовий експерт, речник Генерального штабу ЗСУ (2014–2017 рр.) Владислав Селезньов зауважив, що у Лимані перебувають російські військові, які призвані за системою БАРС. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо".

"За різними оцінками у районі Лимана зараз зосереджено від 2,5 до 5 тис. російських вояків. Це не найгарніші підрозділи армії РФ. Фактично всі десантники росіян зосереджені неподалік Херсона. У Лимані перебувають російські вояки, які призвані за системою БАРС (бойова армійська резервна система) або мобілізовані з тимчасово окупованих територій Донеччині та Луганщини, ще там є найманці ПВК Вагнера - це буде непогане набуття для України щодо поповнення обмінного фонду, - зазначив Селезньов.

За його словами, Лиман є ключем від двох опорних осередків російської окупаційної армії на Луганщині. "Перший напрямок - це Сватове, там росіяни намагаються у пожежному режимі сформувати багаторівневу оборону й другий напрямок - це Рубіжне - Лисичанськ. Росіяни намагаються втримати ці рубежі", - додав Селезньов.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...