"Котел" під Лиманом: ЗСУ оточили два батальйони РФ, Бутусов розкрив деталі

У районі Лиману Краматорського району Донецької області бійці Збройних сил України оточили два батальйони російських окупантів, розповів військовий кореспондент Юрій Бутусов. За його словами, загарбники потрапили в оточення в районі села Дробишеве. Про це журналіст пише у своєму Facebook,передають Патріоти України.

"Російські канали повідомляють, що ЗСУ оточили два батальйони найманців БАРС в селі Дробишеве. Ці частини раніше були оточені в Ізюмі і втекли з міста без бою, тепер їх без ротації і переформування кинули на оборону чергового "фестунга", - зазначив він.

Бутусов підкреслив, що Дробишеве є ключовим вузлом комунікацій північніше Лиману, і звільнення села означає, що незабаром російські війська здійснять "планове перегруповання і залишать Лиман".

Він також зазначив, що на оборону Лиману окупанти кинули дуже слабкі і малозабезпечені підрозділи. "Застосування противником на такому ключовому напрямку як Дробишеве малобоєздатних частин говорить про те, що російська армія як і раніше нездатна стабілізувати фронт і не має боєздатних оперативних резервів. Українські війська не дозволяють росіянам стабілізувати Оскольський фронт і зберігають тактичну ініціативу. Очевидно, ми навіть недооцінюємо глибини кризи боєздатності ЗС РФ. Оголошена РФ мобілізація необхідна не для наступу, а для порятунку фронту, що розвалюється. Дірки збираються заткнути свіжомобілізованим м'ясом", - додав Бутусов.


Білоруські пропагандисти перестали говорити про перемогу РФ: На що натякають у Лукашенка

четвер, 6 жовтень 2022, 7:20

У Білорусі пропагандистські засоби масової інформації почали більш обережно висловлюватися про стовідсоткову перемогу РФ над Україною. Натомість у тамтешніх ефірах почали лунати обережні натяки на те, що Україна збережеться і Білорусі доведеться з сусі...

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...