"Котел сформований": Жданов розповів про прогрес ЗСУ у звільненні Херсона

Контрнаступ ЗСУ на Херсон вже йде повним ходом, але в гібридному варіанті. Як розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі, наші військові готують плацдарм до повноцінної атаки, передають Патріоти України.

"Котел сформований, вогневий мішок практично зав'язаний. Добили останній міст в плані його пошкодження, а не руйнування. І фактично ми вже тиждень ведемо знищення цього угруповання з максимальним ослабленням його бойових можливостей", - пояснив експерт.

Також військовий аналітик зазначив, що другий тиждень російське командування не може прийняти рішення, що робити та хто винен.

"Тому, я вважаю, що контрнаступ в гібридному варіанті - у нас же гібридна війна - вже йде", - підкреслив Олег Жданов.

Поки росіяни дозріють, куди їм йти, питання про оборону величезне і болюче серед окупантів.

Падіння ракети в Пшеводуві: Україна не підтверджує висновків розслідування Польщі, - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 11:58

Україна вважає, що розслідування падіння ракети в польському місті Пшеводув у листопаді 2022 року не завершено. Висновки Польщі поки що підтвердити не можна. Про це неназваний український чиновник повідомив "Європейській правді", передають Патріоти Укр...

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...