"Кований чобіт" НАТО над горлянкою недоімперії: Пентагон проведе в Європі найбільші військові навчання за останні 30 років, щоб збити з Путіна "крымскую спесь"

Навесні 2020 року Сполучені Штати Америки планують провести в Європі найбільші навчання з часів закінчення «Холодної війни». Про це 10 грудня, в інтерв'ю агентству Reuters заявив американський генерал-майор Беррі Сігуін, який керує операціями союзників з військового штабу НАТО в Бельгії, зазначають Патріоти України.

«Центром навчань, в рамках яких в Європу будуть перекинуті 20 тисяч американських солдатів, стане Німеччина. Американські солдати через Атлантичний океан будуть доставлені в Бельгію і Нідерланди, звідти через територію Німеччини вони будуть передислоковані до Польщі і уздовж східних кордонів НАТО. При цьому збройні сили США приєднаються до американських військ і сил партнерів по НАТО, які дислокуються в Європі. Загальна чисельність військ складе 37 тисяч чоловік», - повідомляє DW.

При цьому, метою навчань стане попередження Росії від повторення анексій подібних до захоплення Криму в 2014 році.

Нагадаємо, 9 грудня, під час зустрічі лідерів країн – учасниць Нормандського формату Президент України Володимир Зеленський зазначив, що було погоджене повне припинення вогню на сході України, яке має розпочатися до кінця 2019 року.

Готують танки і артилерію: Розвідка ЗСУ розповіла про небезпечні маневри терористів на Донбасі

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:41

Російські терористи на Донбасі почали в авральному режимі маскувати позиції танків і артилерії, включаючи ракетні системи залпового вогню. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляється на сайті Міністерства оборони України, передают...

"Зеленского поставили на счетчик. Следующая стрелка уже назначена", - Піонтковський

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:29

"Украина находится на пути к ползучей капитуляции. Я сознательно употребляю эти слова, которые впервые были обозначены предательской подписью Андрея Ермака от 12 июля совместно с Владиславом Сурковым в рамках подписания протокола советников нормандской...