Козак запевняв Путіна на початку війни, що досяг угоди з Україною, але той змінив плани на ходу, - Reuters

Зеленський був готовий відмовитися від курсу на вступ України до НАТО, запевняв свого шефа уповноважений по переговорам з Києвом

Заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак, який народився в Україні, переконував лідера РФ Володимира Путіна, що досяг угоди з нашою країною і ескалація не потрібна. Однак глава Кремля відкинув його слова і розпочав повномасштабну війну, передають Патріоти України.

Про це йдеться у матеріалі Reuters. Козак говорив про попередню угоду з Києвом, яка б "задовольнила вимогу Росії про те, щоб Україна не вступала в НАТО".

Зазначається, що Козак мав хороші можливості для переговорів щодо мирної угоди, оскільки з 2020 року Путін доручив йому вести переговори щодо війни на Донбасі. Козак також був присутнім на засіданні Ради безпеки РФ за три дні до вторгнення. Камери державного телебачення записали частину зустрічі, де Путін виклав плани офіційного визнання фейкових республік "Л/ДНР".

Однак на камери не потрапило те, що Козак нібито висловився проти будь-яких кроків Росії щодо ескалації ситуації з Україною, заявили дві особи, близькі до російського керівництва, а також третя особа, яка дізналася про те, що сталося від людей, які брали участь у зборах.

Путін його не слухав і наполіг на повномасштабному вторгненні. Примітно, що за пів року з початку війни Козак залишається на посаді заступника глави адміністрації Путіна. Але, як стверджують одразу шість джерел Reuters, він більше не займається питаннями України. "Наскільки я бачу, Козака ніде не видно", – сказало одне з джерел, близьке до терористів "Л/ДНР".

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...

Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

субота, 28 січень 2023, 7:37

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України. Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і ге...