Козака і Медведчука судитимуть, незважаючи на позбавлення громадянства України

Козака і Медведчука судитимуть, незважаючи на позбавлення громадянства

В Офісі генпрокурора у відповіді на запит Громадського повідомили, чи вплине на розслідування і притягнення до відповідальності те, що Віктор Медведчук і Тарас Козак позбавлені громадянства України. В Офісі генпрокурора наголошують, що досліджувані у кримінальних справах злочини, у яких підозрюються Медведчук і Козак, були вчинені до того, як їх позбавили громадянства.

"Оскільки на момент вчинення інкримінованих їм діянь вони були громадянами України, позбавлення громадянства цих осіб не перешкоджає притягненню їх до кримінальної відповідальності в установленому законом порядку", – йдеться у відповіді від Офісу генпрокурора.
Екс-депутатів від нині забороненої ОПЗЖ – Медведчука і Козака – підозрюють у держзраді. У травні 2021 року їм висунули обвинувачення за трьома епізодами: розкрадання державних надр, передача таємної військової інформації та підривна діяльність.

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...

На жаль, дива не сталося: В ОВА розповіли про долю трьох зниклих безвісти після удару по Дніпру

неділя, 28 травень 2023, 13:29

У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомили про загибель трьох зниклих безвісти людей після удару по медзакладу у Дніпрі. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак, передають Патріоти України. "Стала відома доля трьох людей, які зни...