"Кожен ч**н має бути захищеним": У Європі схвалили презервативи із зображенням Путіна (фото)

Виробник презервативів, грузинська компанія Aiisa, виграла справу проти в Грузії в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ), куди Росія подала скаргу на Україну. Тепер вони можуть продовжувати виробляти презервативи із зображенням президента Росії Володимира Путіна. Про це пише "Ехо Кавказу", передають Патріоти України.

У 2018 році грузинський суд оштрафував компанію на 500 ларі (160 доларів) за оформлення деяких упаковок презервативів і виніс рішення про припинення їх виробництва. Її засновниця, Ананія Гачечиладзе, подала позов до суду.

Міський та апеляційний суди, постановили, що написи і зображення на продукції компанії сексуального характеру, пов'язані з історичними персонами Грузії або релігійною тематикою, порушували моральні підвалини. При цьому серед зображень на упаковках презервативів було і обличчя Путіна.

Однак, згідно з рішенням ЄСПЛ, щодо Aiisa мало місце порушення статті 10 Конвенції з прав людини. У неї записано, що "у кожного є свобода вираження думки. Це право має на увазі свободу людини мати власні погляди, отримувати і поширювати інформацію або ідеї без втручання влади і незалежно від державних кордонів".

Таким чином, рішення національних судів, обмежили свободу слова позивача, не були ані релевантними, ані достатніми для виправдання втручання в статтю 10. На упаковці презервативів із зображенням Путіна англійською мовою написано: "Кожен ч**н має бути захищеним".

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі.

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...