"Кожен ч**н має бути захищеним": У Європі схвалили презервативи із зображенням Путіна (фото)

Виробник презервативів, грузинська компанія Aiisa, виграла справу проти в Грузії в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ), куди Росія подала скаргу на Україну. Тепер вони можуть продовжувати виробляти презервативи із зображенням президента Росії Володимира Путіна. Про це пише "Ехо Кавказу", передають Патріоти України.

У 2018 році грузинський суд оштрафував компанію на 500 ларі (160 доларів) за оформлення деяких упаковок презервативів і виніс рішення про припинення їх виробництва. Її засновниця, Ананія Гачечиладзе, подала позов до суду.

Міський та апеляційний суди, постановили, що написи і зображення на продукції компанії сексуального характеру, пов'язані з історичними персонами Грузії або релігійною тематикою, порушували моральні підвалини. При цьому серед зображень на упаковках презервативів було і обличчя Путіна.

Однак, згідно з рішенням ЄСПЛ, щодо Aiisa мало місце порушення статті 10 Конвенції з прав людини. У неї записано, що "у кожного є свобода вираження думки. Це право має на увазі свободу людини мати власні погляди, отримувати і поширювати інформацію або ідеї без втручання влади і незалежно від державних кордонів".

Таким чином, рішення національних судів, обмежили свободу слова позивача, не були ані релевантними, ані достатніми для виправдання втручання в статтю 10. На упаковці презервативів із зображенням Путіна англійською мовою написано: "Кожен ч**н має бути захищеним".

Нардеп похизувався браконьєрськими снастями і величезним уловом (фотофакти)

понеділок, 18 жовтень 2021, 20:36

Народний депутат від партії “Батьківщина” Вадим Івченко опублікував в соцмережі фото, на яких хизується рибою, впійманою за допомогою браконьєрського “драча”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telegam-канал “AP news”. Політик похвалився чим...

"Ета как расія в кандалах!": РосТБ помітило зміни у зовнішності Медведчука після суду по державній зраді (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 20:15

Російські журналісти звернули увагу на зміну зовнішнього вигляду депутата від ОПЗЖ, кума голови Кремля Віктора Медведчука. В інформаційній програмі кремлівського каналу "Росія 1" журналісти показали ліву ногу Медведчука, до якої прикріплений великий на...