
Відповідно до IV Гаазької конвенції і Правилами війни на суші, до яких раніше приєдналася Україна, кожен громадянин має право на свій розсуд взяти зброю і воювати проти агресора в складі добровольчих формувань або самостійно. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" волонтер, експерт Українського інституту з прав людини, екскерівник ГО "Український Легіон" полковник ЗСУ Святослав Стеценко, інформують Патріоти України.
"Шкода, що спічі Головнокомандувачу пишуть люди або необізнані, або недобросовісні. Ось він стверджує, що добровольчі формування для збройної відсічі ворожій агресії є протиправними, бо не передбачені українськими законами. Нагадаю, що міжнародні угоди, до яких приєдналася Україна, є частиною нашого національного законодавства. Зокрема IV Гаазька конвенція і Правила війни на суходолі. Відповідно до них кожен громадянин має право на власний розсуд взяти зброю і воювати проти агресора у складі добровольчих формувань або самостійно. А закону про територіальну оборону у нас досі нема. Всім добра", - зазначив він.
Як повідомлялося, Генштаб закликає місцеву владу не створювати воєнізовані формування.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...