"Кожен сам за себе": Окупант поскаржився на некомпетентність командування РФ на Харківщині (аудіо)

Окупант, який перебував на Харківському напрямку скаржиться на дезорганізованість і некомпетентність власного військового керівництва під час відступу. Про це свідчить нове перехоплення розмови загарбника, передають Патріоти України.

Окупант розповідає, що поки залишається на передовій, тривають масовані обстріли з боку українських воїнів. Водночас командування РФ загарбника вкрай розчарувало.

Окупант: Я по-іншому собі це уявляв, бо організації ніякої нема. Я думав, що тут армія, а тут не армія.

Дружина: А там просто мочилово один одного, так?

Окупант: Я просто думав, що тут армія. Як завжди у частинах там, якась організація, а тут нема нічого. Кожен сам за себе.

Загарбник скаржиться, що у них нема ні світла, ні води. Можливості помитися та попрати одяг немає. Вночі телефонувати рідним заборонено, як і вмикати будь-які пристрої. За його словами, після короткої розмови з дружиною йому потрібно миттю змінювати локацію, бо туди "прилетить".

Почалося? Пригожин міг спонукати опозицію РФ заговорити про відставку Путіна, - розвідка Британії

четвер, 1 червень 2023, 10:59

Різка риторика власника групи "Вагнер" Євгена Пригожина могла заохотити російських опозиційних діячів почати порушувати заборонені теми і закликати до зміни Володимира Путіна на іншу людину на посаді президента Російської Федерації. . Міністерство обор...

Ворогу треба особливий ефект: Ігнат пояснив, чому окупанти використовують "Іскандери" для атак по Києву

четвер, 1 червень 2023, 10:30

Атакуючи Київ ракетами "Іскандер" російські окупанти хочуть завдати удару несподівано, щоб було обмаль часу для того, щоб сховатися в укриттях та не змогла зреагувати ППО, передають Патріоти України з посиланням на заяву полковника, речника Командуван...