Окупант, який перебував на Харківському напрямку скаржиться на дезорганізованість і некомпетентність власного військового керівництва під час відступу. Про це свідчить нове перехоплення розмови загарбника, передають Патріоти України.
Окупант розповідає, що поки залишається на передовій, тривають масовані обстріли з боку українських воїнів. Водночас командування РФ загарбника вкрай розчарувало.
Окупант: Я по-іншому собі це уявляв, бо організації ніякої нема. Я думав, що тут армія, а тут не армія.
Дружина: А там просто мочилово один одного, так?
Окупант: Я просто думав, що тут армія. Як завжди у частинах там, якась організація, а тут нема нічого. Кожен сам за себе.
Загарбник скаржиться, що у них нема ні світла, ні води. Можливості помитися та попрати одяг немає. Вночі телефонувати рідним заборонено, як і вмикати будь-які пристрої. За його словами, після короткої розмови з дружиною йому потрібно миттю змінювати локацію, бо туди "прилетить".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....