"Кожен сам за себе": Окупант поскаржився на некомпетентність командування РФ на Харківщині (аудіо)

Окупант, який перебував на Харківському напрямку скаржиться на дезорганізованість і некомпетентність власного військового керівництва під час відступу. Про це свідчить нове перехоплення розмови загарбника, передають Патріоти України.

Окупант розповідає, що поки залишається на передовій, тривають масовані обстріли з боку українських воїнів. Водночас командування РФ загарбника вкрай розчарувало.

Окупант: Я по-іншому собі це уявляв, бо організації ніякої нема. Я думав, що тут армія, а тут не армія.

Дружина: А там просто мочилово один одного, так?

Окупант: Я просто думав, що тут армія. Як завжди у частинах там, якась організація, а тут нема нічого. Кожен сам за себе.

Загарбник скаржиться, що у них нема ні світла, ні води. Можливості помитися та попрати одяг немає. Вночі телефонувати рідним заборонено, як і вмикати будь-які пристрої. За його словами, після короткої розмови з дружиною йому потрібно миттю змінювати локацію, бо туди "прилетить".

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...