Окупант, який перебував на Харківському напрямку скаржиться на дезорганізованість і некомпетентність власного військового керівництва під час відступу. Про це свідчить нове перехоплення розмови загарбника, передають Патріоти України.
Окупант розповідає, що поки залишається на передовій, тривають масовані обстріли з боку українських воїнів. Водночас командування РФ загарбника вкрай розчарувало.
Окупант: Я по-іншому собі це уявляв, бо організації ніякої нема. Я думав, що тут армія, а тут не армія.
Дружина: А там просто мочилово один одного, так?
Окупант: Я просто думав, що тут армія. Як завжди у частинах там, якась організація, а тут нема нічого. Кожен сам за себе.
Загарбник скаржиться, що у них нема ні світла, ні води. Можливості помитися та попрати одяг немає. Вночі телефонувати рідним заборонено, як і вмикати будь-які пристрої. За його словами, після короткої розмови з дружиною йому потрібно миттю змінювати локацію, бо туди "прилетить".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...