
У тимчасово захопленому Мелітополі підірвали окупаційного "начальника департаменту культури та спорту". Вибух пролунав у під'їзді будинку, де проживав колаборант. Доля зрадника поки невідома. Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram, передають Патріоти України.
"Гучно та гаряче розпочався ранок для чергового колаборанта в Мелітополі. За попередньою інформацією, вибух пролунав у під'їзді багатоповерхівки, де мешкав очільник спортивної сфери Андрій Бойка. Доля зрадника поки що невідома. Чекаємо на новини від сил спротиву", - написав Федоров.
Таку інформацію підтвердили і в СтратКомі ЗСУ. Там кажуть, що вибух стався саме у квартирі зрадника. "За попередньою інформацією в Мелітополі підірвали колаборанта. Вибух стався у квартирі, де проживає Андрій Бойко", — кажуть у ЗСУ.
Своєю чергою, російські пропагандисти розповідають, що колаборант живий але "трохи контужений", а так звана "поліція" вже погрожує помститися за Бойка.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...