
Колишній командир ССО "Азов" Максим Жорін після спілкування з полоненими рашистами дійшов висновку, що то є "чиста наволоч". Про це він заявив у коментарі НВ, передають Патріоти України.
"Відверто кажучи, це сволота, чиста сволота. Я, зокрема, спілкуюся з ними, всі, кого ми беремо в полон, але не можу навіть чути про те, як вони виправдовуються, що вони тут роблять, тому що насправді ми все бачимо. Я знаю точно, що кожна ця мразь знала, куди їхала. Вони свідомо стріляють, свідомо вбивають українців", - сказав Жорін.
Він пояснив, що російських полонених важливо берегти, адже вони складуть обмінний фонд - це дозволить повернути додому захисників України, які є бранцями кремля наразі.
"А "днрівці" - це взагалі сміття, яке абсолютно нікому не цікаве, їх ні в які списки не беруть. Тому коли беремо в полон і потім дізнаємося, що це "днрівці", то навіть трохи засмучуємось через це", - додав колишній командир полку "Азов".
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...