
Віталій Портников назвав регулярні візити депутатів фракції "Опозиційна платформа - За життя" до Москви частиною розробленого у Кремлі плану реабілітації Росії як агресора. Про це Портников заявив у етері програми "Суботній політклуб", передають Патріоти України.
"В Москві хочуть зробити вигляд, що в російсько-українських взаєминах все нормально, ніякої війни немає і Росія не сторона конфлікту. І кожен такий візит – приїхала ціла парламентська делегація, бачите, скільки народу? Розмовляємо, посміхаємося, зустрічаємося на різних рівнях з парламентарями братерської країни. А якщо там є якісь парламентарі, які не розуміють, що ми братерська країна, то це ж не росіяни у цьому винні, а націоналісти українські, з якими не може впоратися президент Володимир Зеленський", - сказав Портников.
За його словами, Москва так буде діяти й надалі. "Тому, що вона весь час пересуває ці лінії конфлікту в український бік. Тут кілька ідей - перша, щоб скасували санкції проти Росії і кожен такий візит має бути доказом, що треба скасовувати санкції. І кожна зустріч окремо Зеленський – Путін це шлях до скасування санкцій. І навіть кожна зустріч Козак – Єрмак – це шлях до скасування санкцій. Тепер ще уявіть, що Зеленський на 9 травня до Москви поїде – і все! Це частина мозаїки реабілітації Росії як агресора", - переконаний Портников.
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...