"Кожна зустріч Козак-Єрмак - це шлях до скасування санкцій. Тепер ще уявіть, що Зеленський на 9 травня до Москви поїде - і все", - Портников

В Москві хочуть зробити вигляд, що в російсько-українських взаєминах все нормально.

Віталій Портников. Фото: Фейсбук.

Віталій Портников назвав регулярні візити депутатів фракції "Опозиційна платформа - За життя" до Москви частиною розробленого у Кремлі плану реабілітації Росії як агресора. Про це Портников заявив у етері програми "Суботній політклуб", передають Патріоти України.

"В Москві хочуть зробити вигляд, що в російсько-українських взаєминах все нормально, ніякої війни немає і Росія не сторона конфлікту. І кожен такий візит – приїхала ціла парламентська делегація, бачите, скільки народу? Розмовляємо, посміхаємося, зустрічаємося на різних рівнях з парламентарями братерської країни. А якщо там є якісь парламентарі, які не розуміють, що ми братерська країна, то це ж не росіяни у цьому винні, а націоналісти українські, з якими не може впоратися президент Володимир Зеленський", - сказав Портников.

За його словами, Москва так буде діяти й надалі. "Тому, що вона весь час пересуває ці лінії конфлікту в український бік. Тут кілька ідей - перша, щоб скасували санкції проти Росії і кожен такий візит має бути доказом, що треба скасовувати санкції. І кожна зустріч окремо Зеленський – Путін це шлях до скасування санкцій. І навіть кожна зустріч Козак – Єрмак – це шлях до скасування санкцій. Тепер ще уявіть, що Зеленський на 9 травня до Москви поїде – і все! Це частина мозаїки реабілітації Росії як агресора", - переконаний Портников.

Джерело: Еспресо.ТV

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...

Пентагон спалив майже мільярд доларів, виділених на закупівлю зброї для України, вчасно не використавши кошти

неділя, 28 червень 2026, 17:10

Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...