
Віталій Портников назвав регулярні візити депутатів фракції "Опозиційна платформа - За життя" до Москви частиною розробленого у Кремлі плану реабілітації Росії як агресора. Про це Портников заявив у етері програми "Суботній політклуб", передають Патріоти України.
"В Москві хочуть зробити вигляд, що в російсько-українських взаєминах все нормально, ніякої війни немає і Росія не сторона конфлікту. І кожен такий візит – приїхала ціла парламентська делегація, бачите, скільки народу? Розмовляємо, посміхаємося, зустрічаємося на різних рівнях з парламентарями братерської країни. А якщо там є якісь парламентарі, які не розуміють, що ми братерська країна, то це ж не росіяни у цьому винні, а націоналісти українські, з якими не може впоратися президент Володимир Зеленський", - сказав Портников.
За його словами, Москва так буде діяти й надалі. "Тому, що вона весь час пересуває ці лінії конфлікту в український бік. Тут кілька ідей - перша, щоб скасували санкції проти Росії і кожен такий візит має бути доказом, що треба скасовувати санкції. І кожна зустріч окремо Зеленський – Путін це шлях до скасування санкцій. І навіть кожна зустріч Козак – Єрмак – це шлях до скасування санкцій. Тепер ще уявіть, що Зеленський на 9 травня до Москви поїде – і все! Це частина мозаїки реабілітації Росії як агресора", - переконаний Портников.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...