Кожній сестрі по серзі: Як Богдан вирішує долю Нацгвардії України - МВС заявляє про розвал силової структури

Голова офісу Зеленського прагне розпорошити Нацгвардію між різними відомствами

Національну гвардію України можуть розділити між двома міністерствами і президентом. Про це BBC News Україна розповів глава Офісу президента, ініціатор реформи Нацгвардії Андрій Богдан, зазначають Патріоти України.

“Ми вважаємо, що частина Національної гвардії може і повинна залишитися в МВС. Частина бойових підрозділів, що беруть участь у військовому конфлікті на сході, повинна бути перепідпорядкована Міністерству оборони України або Генеральному штабу. А частина підрозділів – безпосередньо президенту”, – сказав Богдан.

Між тим в МВС незадоволені цією ініціативою, вважаючи, що поділ просто розвалить Нацгвардію. У відомстві вважають, що виведення структури зі складу МВС поставить під сумнів доцільність подальшої служби гвардійців-добровольців, ускладнить взаємодію з поліцією, а також створить проблеми в процесі бюджетування і управління.

Раніше стало відомо, що глава МВС Арсен Аваков незадоволений майбутньою реформою Нацгвардії, в рамках якої вона буде перепідпорядкована президенту.


  Як "миролюбна" Росія готується до війни: У Путіна похвалилися випробуванням нової потужної зброї (відео)

  середа, 20 листопад 2019, 10:40

  Міністерство оборони Російської Федерації продемонструвало випробування на Кузбасі 203-міліметрових самохідних артилерійських установок 2С7М "Малка", що вражають цілі на відстані до 30 кілометрів. Відео артилерійських навчань з'явилося на Youtube-канал...

  "Дупа Трампа, котру цілує пан Зеленський": Популярні американські коміки в дусі "Вечірнього кварталу" висміяли новий поворот у Трампгейті через свідчення дипломата з київського посольства США (відео)

  середа, 20 листопад 2019, 10:03

  Американське суспільство теж з задоволенням споживає жарти нижче поясу, і в США це не вважається непристойним для ТБ. Американські коміки висміяли слова посла США в ЄС Гордона Сондленда про те, що президент України Володимир Зеленський «любить дупу Тра...