Край чергового людожерського режиму? В Ірані повстанці після вуличних боїв захопили місто

Повстання накрило практично всю країну

На сьогодні найбільші з 2009 року протести в Ірані поширилися на 80 міст. Незважаючи на те, що влада посилила репресії, внаслідок яких загинули десятки осіб, заарештовано відомих активістів та журналістів. Доступ до інтернету, особливо для месенджерів та соціальних мереж, досі блокується. У зв'язку з цим новини з Ірану доходять із багатогодинною затримкою.

Багатотисячні акції незадоволених жорсткими правилами та економічною розрухою тривають кілька днів поспіль. Протестувальники вимагають покласти край правлінню Ісламської Республіки.

У багатьох містах сили безпеки відкривають вогонь по натовпу. Зокрема, у Тегерані силовики стріляли прямо по вікнам на бульварі Фердоус, а в місті Рашт - закидали гранати зі сльозогінним газом прямо до квартир.

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...