"Країна отримала найкращого президента за 30 років": Єрмак хоче другого терміну Зеленського

Голова Офісу президента Андрій Єрмак хотів би, щоб Володимир Зеленський знову обирався на пост глави держави.

"Країна отримала найкращого президента за 30 років. Я вважаю, що він ще дуже багато зможе зробити для цієї країни. Моя особиста думка, що він повинен піти на другий строк… Я би хотів, щоб Зеленський був президентом України і другий строк", - заявив Єрмак в інтерв'ю телеканалу "1+1".

Єрмак також вірить, що і сам Зеленський захоче лишитись на цій посаді, але запевняє, що з ним цю тему не обговорював і рішення президента може бути будь-яким.

Москва у відчаї посилає сигнали: Голова ФСБ раптово визнав, що із "терористом" Зеленським доведеться домовлятись

вівторок, 23 червень 2026, 20:16

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...

Є проблема: Українські дрони-перехоплювачі мають ваду перед реактивними "Шахедами"

вівторок, 23 червень 2026, 20:02

Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...