Країни Балтії змінюють патерн камуфляжу уніформи збройних сил та територіальної оборони

Латвія змінює патерн камуфляжу уніформи, – в ході демонстрації нового складу Центру закупівель ЗС країни було продемонстровано нові зразки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Flickr. Новий патерн призначений для військовослужбовців Збройних Сил Латвії, а також місцевої територіальної оборони – Земессардзе.

Малюнок нового патерну “ломаний” замінить “піксельного” типу, що зараз використовується військовими формуваннями Латвії.

Новий патерн уніформи латвійської армії

Для порівняння старий патерн камуфляжу уніформи, який Латвія змінює для армії, виконаний у “піксельному” малюнку:

Військовослужбовець латвійської армії в уніформі старого патерну


Раніше на новий патерн камуфляжу для національних збройних сил почала переходити інша балтійська країна – Литва.

Перші поставки нового камуфляжу розпочали надходити до Сил спеціальних операцій ЗС Литви, а також поступово буде видаватись військовослужбовцям інших формувань.

Новий патерн литовської уніформи Фото: Міністерство оборони Литви


Для порівняння попередній зразок патерну литовської уніформи:

Старий патерн литовської уніформи Фото: Міністерство оборони Литви

Розробка та впровадження нового патерну камуфляжу у Литві була викликана тим, що більшість завдань які виконує литовська армія, наприклад міжнародні операції чи застосування у місті, не відповідає патерну, що розроблявся для лісу. Також у Литві змінили матеріал виготовлення камуфляжу.

"Главное событие Мюнхенской конференции по безопасности - расчехление путинских агентов", - Шуліпа

понеділок, 17 лютий 2020, 17:41

"Одним из информационных событий прошедших 14 февраля в Баварии на Мюнхенской конференции по безопасности стало распространение некого плана прекращения войны в Украине, сформулированного по инициативе представителей Российского совета по международным...

Хіти тижня. Політтехнолог одним реченням прокоментував вбрання дружини Зеленського на зустрічі із Папою Римським

понеділок, 17 лютий 2020, 17:30

Олена Зеленська на аудієнції постала в стриманому платті довжини міді чорного кольору з баскою. У суперечку втрутився відомий український політолог, експерт Олексій Голобуцький, який також відомий критикою політики Зеленського. Однак, втрутившись у суп...