Країни Балтії змінюють патерн камуфляжу уніформи збройних сил та територіальної оборони

Латвія змінює патерн камуфляжу уніформи, – в ході демонстрації нового складу Центру закупівель ЗС країни було продемонстровано нові зразки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Flickr. Новий патерн призначений для військовослужбовців Збройних Сил Латвії, а також місцевої територіальної оборони – Земессардзе.

Малюнок нового патерну “ломаний” замінить “піксельного” типу, що зараз використовується військовими формуваннями Латвії.

Новий патерн уніформи латвійської армії

Для порівняння старий патерн камуфляжу уніформи, який Латвія змінює для армії, виконаний у “піксельному” малюнку:

Військовослужбовець латвійської армії в уніформі старого патерну


Раніше на новий патерн камуфляжу для національних збройних сил почала переходити інша балтійська країна – Литва.

Перші поставки нового камуфляжу розпочали надходити до Сил спеціальних операцій ЗС Литви, а також поступово буде видаватись військовослужбовцям інших формувань.

Новий патерн литовської уніформи Фото: Міністерство оборони Литви


Для порівняння попередній зразок патерну литовської уніформи:

Старий патерн литовської уніформи Фото: Міністерство оборони Литви

Розробка та впровадження нового патерну камуфляжу у Литві була викликана тим, що більшість завдань які виконує литовська армія, наприклад міжнародні операції чи застосування у місті, не відповідає патерну, що розроблявся для лісу. Також у Литві змінили матеріал виготовлення камуфляжу.

Частину міста вже перекрили: ФБР заявило про загрозу зриву інавгурації Байдена, підозрюють ультраправих

вівторок, 19 січень 2021, 11:20

Федеральне бюро розслідувань США попередило правоохоронні органи округу Колумбія про загрозу зриву інавгурації Джо Байдена 20 січня. За даними бюро, представники ультраправих рухів в інтернеті обмінювалися картами потенційно вразливих місць у Вашингтон...

"Так кому він потрібен?": Путін потрапив на влучну карикатуру в тюрмі через арешт Навального

вівторок, 19 січень 2021, 11:19

Затримання та арешт російського опозиційного політика Олексія Навального, який повернувся в Росію в неділю, 17 січня, стали приводом для чергової карикатури, персонажем якої став президент Росії Володимир Путін. Сатиричну картинку відомого художника-ка...