Країни G7 офіційно ухвалили рішення виділити Україні майже 20 млрд доларів фінансової допомоги

Фінансові лідери Сполучених Штатів, Канади, Японії, Німеччини, Франції, Італії та Великобританії – G7 – провели переговори в Німеччині та вирішили виділити Україну 19,8 мільярда доларів США бюджетної підтримки, передають Патріоти України.

Якщо буде потрібно більше фінансової допомоги, міністри фінансів і керівники центральних банків "Групи семи" готові надати. Про це йдеться в комюніке міністрів фінансів країн Групи семи за підсумками зустрічі в німецькому Петерсбергу, передає Reuters.

"Вирішуючи також гуманітарні та інші матеріальні потреби України, ми визнаємо, зокрема, нагальні потреби України у короткостроковому фінансуванні. У 2022 році ми мобілізували 19,8 млрд доларів США бюджетної підтримки, у тому числі 9,5 мільярдів доларів США останніх зобов’язань напередодні Петерсберзької зустрічі, щоб допомогти Україні закрити дефіцит фінансування та продовжити забезпечення надання базових послуг українському народу", - йдеться у комюніке.

Міністри країн G7 наголосили, що їхні країни продовжуватимуть підтримувати Україну протягом усієї цієї війни надалі і готові робити більше, якщо буде потрібно.

"Ми тісно співпрацюємо з Україною, щоб захистити її макроекономічну стабільність перед лицем викликів, породжених загарбницькою війною Росії, масовим руйнуванням критичної інфраструктури та порушенням традиційних судноплавних маршрутів для українського експорту", - наголосили міністри.

"Мінська-3 не буде": Резніков назвав умову для переговорів з РФ

четвер, 11 серпень 2022, 16:56

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, за яких умов можуть відбутися переговори між Росією та Україною, передають Патріоти України. За його словами, це відбудеться лише в тому випадку, якщо за столом сидітимуть партнери України - в цьому ра...

Запорізька АЕС потрібна РФ цілою: Експерт пояснила, чому окупанти не підірвуть станцію

четвер, 11 серпень 2022, 16:52

Російські окупанти захопили Запорізьку атомну електростанцію, замінували її та погрожують підірвати. Але, найімовірніше, навряд чи вони це зроблять, тому що станція потрібна росіянам цілою. Таку думку у бліц-інтерв'ю "Главреду" озвучила експерт з питан...