Країни G7 офіційно ухвалили рішення виділити Україні майже 20 млрд доларів фінансової допомоги

Фінансові лідери Сполучених Штатів, Канади, Японії, Німеччини, Франції, Італії та Великобританії – G7 – провели переговори в Німеччині та вирішили виділити Україну 19,8 мільярда доларів США бюджетної підтримки, передають Патріоти України.

Якщо буде потрібно більше фінансової допомоги, міністри фінансів і керівники центральних банків "Групи семи" готові надати. Про це йдеться в комюніке міністрів фінансів країн Групи семи за підсумками зустрічі в німецькому Петерсбергу, передає Reuters.

"Вирішуючи також гуманітарні та інші матеріальні потреби України, ми визнаємо, зокрема, нагальні потреби України у короткостроковому фінансуванні. У 2022 році ми мобілізували 19,8 млрд доларів США бюджетної підтримки, у тому числі 9,5 мільярдів доларів США останніх зобов’язань напередодні Петерсберзької зустрічі, щоб допомогти Україні закрити дефіцит фінансування та продовжити забезпечення надання базових послуг українському народу", - йдеться у комюніке.

Міністри країн G7 наголосили, що їхні країни продовжуватимуть підтримувати Україну протягом усієї цієї війни надалі і готові робити більше, якщо буде потрібно.

"Ми тісно співпрацюємо з Україною, щоб захистити її макроекономічну стабільність перед лицем викликів, породжених загарбницькою війною Росії, масовим руйнуванням критичної інфраструктури та порушенням традиційних судноплавних маршрутів для українського експорту", - наголосили міністри.

"Буде просити на колінах": Поки триває війна, Путін живе, але в нього завершуються можливості для маневру, - експерт

четвер, 9 лютий 2023, 6:30

Президент Росії Володимир Путін продовжуватиме війну проти України, адже це спосіб збереження його влади, проте в нього завершуються фінансові, ресурсні можливості для маневру. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник директора Центру армії, конвер...

Москва підготувала для нового генерального наступу тисячі танків і бронемашин, сотні винищувачів та вертольотів – Foreign Policy

четвер, 9 лютий 2023, 5:58

Російські окупанти уже підготували для майбутнього наступу 1800 танків, 3950 бронемашин, 2700 артсистем, 810 РСЗВ, 400 винищувачів і 300 вертольотів, пише Foreign Policy з посиланням на українського військового чиновника на умовах анонімності. Дослівно...