"Краще назвати "Росія-1": Слідом за Арестовичем перейменувати Україну запропонував Гордон

Журналіст Дмитро Гордон запропонував перейменувати Україну. В ефірі телеканалу «Україна 24» журналіст прокоментував останню заяву радника глави Офісу президента Олексія Арестовича про те, що Україну треба перейменувати в Русь-Україну, передають Патріоти України.

Гордон підкреслив, що у нього є ідея куди краще, і він вважає, що Україна повинна називатися Росією, причому країні потрібно присвоїти порядковий номер. «Назвати Україну "Росія-1", щоб та Росія, яка та Росія, була Росією-2», - парирував журналіст.
На його думку, в цьому випадку вийшов би відмінний тролінг вищого рівня, і при цьому він уточнив, що говорить про назву країни, а не про телеканал. Втім, відразу після цього він підкреслив, що просто пожартував, проте гості студії лише злегка посміхнулися, і, судячи з усього, не оцінили жарт журналіста.

Російські окупанти вирішили оголосити мобілізацію на захоплених територіях Херсонщини. Готуються списки

середа, 28 вересень 2022, 5:05

Окупаційна влада Херсонської області видала розпорядження про проведення мобілізації у Херсонській області. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зокрема пабліки поширюють фото документа, у якому йде мова про підготовку мобілізації на територі...

Більше HIMARS: США готують для України новий пакет військової допомоги на понад $1 млрд - Reuters

середа, 28 вересень 2022, 4:43

Сполучені Штати готують новий пакет військової допомоги на суму 1,1 мільярда доларів для протистояння України проти Росії на тлі так званих "референдумів", проведених РФ на окупованих територіях. Про це пише Reuters із посиланням на офіційних осіб США....