Краще, ніж артилерія й авіація: Боєць ЗСУ назвав, що може вирішити фінал війни

Військовослужбовець ЗСУ Андрій Шишук заявивив, що безпілотники можуть вирішити фінал війни, передають Патріоти України.

"Зараз немає великої потреби витрачати людей на ті заходи, які раніше цього потребували, тому що триває війна дронів. Застосовуються повітряні, морські, наземні дрони. Навіть серед повітряних дронів вже є різні категорії – це розвідувальні, бомбардувальні, дрони-камікадзе", – зазначив Шишук.

За його словами, іноді безпілотники працюють навіть краще, ніж артилерія й авіація. Тому боєць не виключає що на цьому етапі дрони можуть вирішити фінал війни. Шишук вважає, що безпілотники важливіші навіть за F-16 та ATACMS.

"Вже й ворог почав вкладати свої кошти й зусилля в цей напрямок. Важливо, щоб ми не відстали. Нам потрібні дрони, дрони, і ще раз дрони. Нам потрібно більше дронів. У ворога потужні РЕБ засоби. Росіяни розвивають їх, нам цього не вистачає. Під час штурму ворожих позиції, противник намагається подавити канали зв'язку з дронами, щоб "осліпити" наших бійців. На позиціях завжди має бути багато БПЛА", – підсумував військовослужбовець.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...