"Краще себе не втішати": Що чекає на Україну взимку, якщо війна затягнеться, - військовий експерт

Росіяни збираються максимально використати зиму проти України, зокрема, позбавивши країну енергетичних ресурсів для додаткового тиску. Про це заявив голова Центру оборонних стратегій, Міністр оборони України 2019-2020 років Андрій Загороднюк, передають Патріоти України.

Спроби зупинити гарячу фазу війни до зими експерт вважає правильними, але Україні потрібно розуміти, що такий ризик не можна повністю виключити. "Це факти, вони про це говорять, про це є інформація і, на жаль, нам потрібно розуміти, що це може бути та реальність, в якій нам жити взимку. І не втішати себе, що цей ризик можна якось 100% передбачити", – заявив Загороднюк.

На його думку, на це потрібно звертатися увагу партнерів. "Зараз ведуться активні розмови серед посольств, дипломатичних представництв і за кордоном з приводу ризиків зимового періоду кампанії, але повністю контролювати ситуацію і не допустити їх шкідливого впливу у нас немає можливостей, це абсолютно всім відомо", – сказав він.

"Можна, звичайно, зробити деякі дії для того, щоб знизити інтенсивність бойових дій, але в будь-якому випадку нам потрібно перемагати, тому нам потрібно накопичувати сили і засоби і виштовхувати російські сили з нашої території. Яка б не була фаза, це завдання залишається, нікуди не зникає", – додав Загороднюк.

Джерело: НВ

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...