"Краще себе не втішати": Що чекає на Україну взимку, якщо війна затягнеться, - військовий експерт

Росіяни збираються максимально використати зиму проти України, зокрема, позбавивши країну енергетичних ресурсів для додаткового тиску. Про це заявив голова Центру оборонних стратегій, Міністр оборони України 2019-2020 років Андрій Загороднюк, передають Патріоти України.

Спроби зупинити гарячу фазу війни до зими експерт вважає правильними, але Україні потрібно розуміти, що такий ризик не можна повністю виключити. "Це факти, вони про це говорять, про це є інформація і, на жаль, нам потрібно розуміти, що це може бути та реальність, в якій нам жити взимку. І не втішати себе, що цей ризик можна якось 100% передбачити", – заявив Загороднюк.

На його думку, на це потрібно звертатися увагу партнерів. "Зараз ведуться активні розмови серед посольств, дипломатичних представництв і за кордоном з приводу ризиків зимового періоду кампанії, але повністю контролювати ситуацію і не допустити їх шкідливого впливу у нас немає можливостей, це абсолютно всім відомо", – сказав він.

"Можна, звичайно, зробити деякі дії для того, щоб знизити інтенсивність бойових дій, але в будь-якому випадку нам потрібно перемагати, тому нам потрібно накопичувати сили і засоби і виштовхувати російські сили з нашої території. Яка б не була фаза, це завдання залишається, нікуди не зникає", – додав Загороднюк.

Джерело: НВ

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...

Окупанти дозволили вивчати українську мову на захоплених територіях, але не все так просто

п’ятниця, 29 вересень 2023, 21:43

Ворог насичує свої школи на тимчасово окупованих територіях пропагандою. Чергову партію з 2 тис. підручників завезли на Херсонщину. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. На захоплені території росіяни завезли підру...