"Краще всередині трах*тися і голосувати": "Слуга народу" шокував несподіваною заявою

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія визнає наявність груп впливу у фракції, при цьому стверджує, що на сьогоднішній день політсила "єдина, як ніколи". Про це він розповів в інтерв’ю Liga.net, передають Патріоти України.

За його словами, питання про виключення людей з фракції не втрачає своєї актуальності, однак в ситуації необхідного прийняття багатьох законів в рамках програми економічного зростання, говорить Арахамія, краще домовлятися з членами своєї фракції. Він підкреслив, що інші політики в парламенті озвучують “хотілки” за бажані “договірняки”, які страшно чути.

“Так, можливо, це десь знижує рейтинг нашої партії, тому що люди хочуть сильну руку. Але люди не настільки глибоко втягнуті у внутрішні процеси. Сьогодні їм подобається сильна рука, а завтра вони будуть говорити, що ми імпотенти і не можемо взяти звичайний закон. Краще всередині трахатися з усіх можливих питань, але в кінці виходити в зал і голосувати, ніж зараз відрізати всіх, хто проти, і залишити бутікову фракцію в 180 чоловік, а потім бігати і думати, де взяти ще 46 голосів”, – сказав Арахамія.

Керівник фракції також прокоментував ситуацію, коли ряд “слуг народу” були помічені за кнопкодавством, при цьому вони зберегли свої мандати. За його словами, перший раз нардепи зробили це “по дурості”. При повторних епізодах Арахамія обіцяє почати виключати з фракції.

Як повідомлялося раніше, глава Офісу президента Андрій Богдан викликав для розмови нардепів “Слуги народу”, які відмовлялися голосувати за певні законопроекти. На зустрічі також був присутній Давид Арахамія.

Плануються урочисті заходи: Зеленський підписав указ про святкування Дня незалежності

четвер, 13 серпень 2020, 20:45

Згідно з указом, Кабмін має розробити і забезпечити реалізацію заходів з відзначення річниці Незалежності відповідно до вимог щодо запобігання поширення коронавірусу. Президент Володимир Зеленський підписав указ про святкування 29-ої річниці Незалежнос...

"Слуги" втрачають", ОПЗЖ та "ЄС" підбирають: У Раду проходять п'ять партій, в тому числі одна наразі позапарламентська - соцопитування

четвер, 13 серпень 2020, 20:39

Розрив між партією Володимира Зеленського та найближчими переслідувачами вже складає трохи більше 7%. І якщо він знизиться нижче рейтингу найбличого переслідувача, все голосніше лунатиме заклик про дострокові вибори. Якби вибори до Верховної Ради прохо...