
Цьогоріч "парад Перемоги" у Москві був досить скромним - без авіації та з одним танком. Красною площею проїхався лише один танк Т-34 1940-х років, і то він - музейний та вироблений в Україні. Про це повідомляє речник Одеської ОВА Сергій Братчук, передають Патріоти України.
"Єдиний танк, який проїхав Червоною площею у москві (не фейк). Ще один музейний експонат виїхав", - написав він.
Варто додати, що танк Т-34 - радянський середній танк періоду Другої світової війни, випускався серійно з 1940 року. Розроблений конструкторським бюро танкового відділу Харківського заводу. Він є найвідомішим радянським танком та одним із найбільш упізнаваних символів Другої світової війни. До теперішнього часу збереглося багато цих танків різних модифікацій у вигляді пам'ятників та музейних експонатів.
Зауважимо, що у Москві раптом скасували повітряну частину святкувань. Що стало причиною такого рішення - невідомо.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...