Кравчук назвав умову, за якої можлива інспекція українських позицій разом з бойовиками на Донбасі

Ситуації, в якій проросійські найманці будуть пред'являти вимоги до України, а Україна не зможе впливати на них через ОБСЄ, бути не може.

Перший президент України і глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що спільне з бойовиками інспектування українських позицій можливо тільки в разі, якщо таке інспектування буде проводиться і на боці бойовиків, повідомляють Патріоти України.

Кравчук пояснив, що наразі не відпрацьовані механізми контролю за дотриманням домовленостей, який покладено на моніторингову місію ОБСЄ. "Ось вчора ми домовилися відпрацювати механізм, тільки після цього, коли відпрацюємо механізм, він почне працювати, будемо досліджувати, знову ж за допомогою моніторингової місії, яка працює в рамках тристоронньої контактної нашої групи, і будемо далі йти вперед", - сказав він.

При цьому українська сторона буде наполягати, щоб будь-які спільні інспекції здійснювалися по обидва боки лінії розмежування. "Я не знаю як вирішить, як ми вирішимо, це не одна Україна буде вирішувати. Україна може вирішувати тільки в одному випадку - те, що буде, щоб воно не було одностороннє. Якщо інспектування, то у нас і у них, тому що ми маємо десятки, близько 50 випадків, я наголошую, близько 50 випадків, коли та сторона порушує ті ж домовленості мінські, як вони кажуть, що порушуємо ми", - говорить Кравчук.

Він додав, що ситуації, в якій проросійські найманці будуть пред'являти вимоги до України, а Україна не зможе впливати на них через ОБСЄ, бути не може.

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...

З архіву ПУ. Тер носа і ховався за колоною: Тищенка "засікли" в Раді за дивним заняттям (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:00

Після візиту до "куточка Добкіна" нардеп намагався голосувати із виключеною системою. У Раді помітили Миколу Тищенка, який належить до партії "Слуга народу", за дивними заняттями, передають Патріоти України. Поведінка депутата було, м'яко кажучи, незви...