Кравчук не виключає перенесення засідань ТКГ з Білорусі: Названо ймовірну країну

Кравчук не виключає перенесення засідань ТКГ з Білорусі

Якщо ситуація в Білорусі не дозволить проводити засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську, то майданчик може бути перенесено. Зокрема, до іншої нейтральної країни, передають Патріоти України.

"Білорусь участі у Тристоронній контакной групі не приймає. Вона дала нам можливість, створила умови для нашої роботи.... Якщо раптом не буде (умов для роботи ТКГ, - ред.) тоді ми будемо шукати інше місце", - заявив Кравчук.

Він нагадв, що до мінських угод були женевські. "Можна взяти нейтральну країну, скажімо, Швецію. Ми можемо попросити їх... Але поки я сподіваюся, що всі (в Білорусі, - ред.) владнається", - додав Кравчук.

Зловмисник втік: На Саакашвілі напали з заточкою (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 19:14

Інцидент стався в київському ресторані Fabius, що розташований на Столичному шосе. 30 вересня на Михайла Саакашвілі вчинили замах. Політик живий і, судячи з усього, не постраждав, інформують Патріоти України. . Інцидент стався в київському ресторані F...

"Український синдром": Вахтанг Кікабідзе очолив список партії Саакашвілі на виборах в Грузії

четвер, 1 жовтень 2020, 19:11

В четвер ЦВК Грузії завершила реєстрацію суб'єктів парламентських виборів, призначених на 31 жовтня. Партія "Єдиний національний рух" також представила свій список кандидатів. . Одна з лідерів партії Тіна Бокучава повідомила, що першим номером у пар...