Кравчук розповів про перепалку в ТКГ по Донбасу: Гризлову довелося вибачатися за ОРДЛО

16 вересня відбулися переговори Тристоронньої контактної групи по Донбасу в форматі відеоконференції. Під час переговорів сталася перепалка між головою української делегації Леонідом Кравчуком і його російським колегою Борисом Гризловим. Про це Кравчук розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України.

За словами Кравчука, Гризлов сказав, що Україна нібито "задає питання по території, яка належить ОРДЛО". "Звичайно, я не міг не відреагувати на це і попросив, щоб Гризлов вибачився за таку неточність", - сказав Кравчук.

Також він нагадав співрозмовнику, що президент РФ Володимир Путін вважає ці території частиною України. Після цього Гризлов виправився і сказав, що це територія, яка не контролюється Україною. "Це питання в підсумку було знято і ми прийшли до спільної точки зору", - закінчив Кравчук.

У той же час на сайті президента України повідомили, що переговори тривали близько семи годин. Під час спілкування учасники засідання констатували дотримання режиму "тиші", незважаючи на деякі провокації з боку бойовиків. Також українська сторона прийняла інші сторони переговорів вжити заходів, для дотримання режиму припинення вогню.

З архіву ПУ. Єрофєєв та Александров, яких обміняли на Надію Савченко, уже мертві, - журналіст Цаплієнко

вівторок, 22 вересень 2020, 13:00

Одного нібито зарізали в рідному місті, а іншого вбили в Сирії. Російські спецпризначенці Євген Єрофєєв та Олександр Александров, яких свого часу обміняли на Надію Савченко, нині вже мертві. Про це 9 вересня 2019 року в ефірі програми ТСН.Тиждень сказа...

"Ніколи не використовував службове становище": Мер Миколаєва поклявся на Біблії, що не заробляє на сірій плитці в місті (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 12:59

Олександр Сенкевич був ініціатором реконструкції головної міської площі, що полягала, зокрема, в укладенні сірого граніту. Мер Миколаєва Олександр Сенкевич поклявся на Біблії, що не заробляє на укладці сірої плитки в місті. Про це пише місцеве видання ...