Кравчук з Фокіним отримали карт-бланш? Єрмак спонукає українську делегацію в ТКГ поскоріше домовитись з Москвою

Також під час наради обговорили просування у питанні дзеркального розведення сил і засобів на чотирьох погоджених ділянках.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак закликав представників Тристоронньої контатної групи з питань Донбасу не затягувати процес переговорів, повідомляють Патріоти України.

Відповідну заяву він зробив під час наради з питань роботи ТКГ, яку провів президент України Володимир Зеленський у межах робочої поїздки у Донецьку область на КПВВ "Майорське".

Зеленський провів нараду з питань роботи ТКГ.

"Я хотів би попросити представників Тристоронньої контактної групи попри наближення зими почати працювати кожного тижня. Немає сенсу затягувати процес переговорів", – зазначив Єрмак.

Він додав, що було б непогано, якби більше українських політиків відвідувало лінію розмежування та спілкувалося з військовими й жителями Донбасу. Крім того, з метою пришвидшення переговорного процесу для досягнення більших результатів у всіх згаданих питаннях і швидшої імплементації домовленостей лідерів країн "Нормандської четвірки" керівник ОПУ запропонував учасникам ТКГ зустрічатися частіше.

Єрмак закликав представників ТКГ не затягувати процес переговорів.

Також на засіданні обговорили виконання домовленостей, досягнутих у Парижі під час зустрічі лідерів країн Нормандської четвірки у грудні 2019 року, а також проблеми, які заважають виконанню цих домовленостей. Було зазначено, що режим всеосяжного та сталого припинення вогню є беззаперечним успіхом на шляху до досягнення миру на Донбасі.

Учасники засідання зазначили і успіхи режиму тиші, запровадженого на Донбасі ще 27 липня. ВІдзначено, що моніторингова місія фіксує значно менше порушень. "Два місяці триває режим тиші. Попри поодинокі та неприцільні постріли, режим дотримується. Ми маємо підстави вважати, що "тиша" продовжиться", – зазначив Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Також під час наради обговорили просування у питанні дзеркального розведення сил і засобів на чотирьох погоджених ділянках, а також у питанні розмінування території Донбасу та можливого відкриття більшої кількості КПВВ.

Проти скреп: США провели секретні навчання у Німеччині

субота, 24 жовтень 2020, 18:26

Під час навчання було відпрацьовано об’єднання союзних держав на суші, морі, повітрі, кібер- і космічному просторі у разі конфлікту. Як зазначається, тренування Austere Challenge 2021 тривало протягом тижня. За словами директора по навчаннях та оцінці ...

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...