"Креативна" агітація: Кандидат від "Слуги народу" розвісив у ліфтах дзеркала із собою (фото)

У партії сказали, що Руслан Караван виготовив дзеркала сам і усього таких 30.

У Житомирі кандидат у депутати обласної ради від партії "Слуга народу" Руслан Караван рекламує себе дзеркалами у ліфтах багатоквартирних будинків. Про це повідомляє мережа "Опора", передають Патріоти України.

Зокрема у багатоквартирному будинку по вулиці Шевченка у ліфті з'явилось дзеркало з агітацією. "Повісили між 10 і 12.30 год. Виходили з дому - не було, поверталися - вже є. Дзеркало висить досить високо, не на рівні обличчя. Треба навіть дотягнутись, щоб сфотографувати напис", – розповіли місцеві мешканці.

У партії сказали, що кандидат виготовив дзеркала сам і розмістили таких 30. "У день тиші або знімуть, або заклеять напис, бо на двосторонньому скотчі приклеєно. Але потім після виборів, знову повісять, тому що людям користь, це для людей. Повісили 30 дзеркал", – сказали у "СН".

На агітаційному дзеркалі вихідні відомості відсутні, що є порушенням Виборчого кодексу. Також спостерігачі кажуть, що це є адміністративним правопорушенням за кількома статтями і тягне за собою штрафи.

"Епоха бідності" вже скінчилась? Нардеп з "Слуги народу" засвітила в Раді годинник за 3 тис. доларів (фото)

четвер, 4 березень 2021, 14:53

Народний депутат фракції "Слуга народу" Ольга Саладуха прийшла на засідання 4 березня в наручному годиннику, вартість якого майже досягає 3 тисячі доларів, передають Патріоти України. Відповідний знімок із залу засідання парламенту зробив фотокореспон...

З архіву ПУ. Бої в Ідлібі: З'явилося відео потужного повітряного удару Туреччини по силах Асада (16+)

четвер, 4 березень 2021, 14:00

Під удар потрапили як солдати армії Асада, так і танки. У сирійській провінції Ідліб тривають бої між турецькою армією і підконтрольними формуваннями з військами режиму Башара Асада, союзника Росії. У мережі з'явилося нове відео удару турків по армії А...