Креативна сфера втратить 50% виручки: Глава Мінкульту різко виступив проти "карантину вихідного дня"

За оцінкою Олександра Ткаченка, залишитися без роботи ризикують сотні тисяч громадян, а економіка позбудеться від 2% до 4% ВВП.

Міністерство культури і Комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики сумніваються в доцільності встановлення анонсованого «карантину вихідного дня». Відповідні заяви в Facebook зробили міністр Олександр Ткаченко і народний депутат ( «Слуга народу») Євгенія Кравчук, передають Патріоти України.

Так, за оцінкою Ткаченка, залишитися без роботи ризикують сотні тисяч громадян, а економіка позбудеться від 2% до 4% ВВП. «І це ми говоримо в розрізі сфери культури, хоча слід пам'ятати, що в цілому аналогічні ризики і для мікро, малого і середнього бізнесу», - підкреслює глава Мінкульту.
Нардеп Кравчук зазначає також, що заборона працювати на вихідних автоматично позбавить креативну сферу 50% виручки. Також, за її словами, парламентаріїв турбує невизначеність дати скасування цього карантинного заходу. Вона закликає Кабінет Міністрів ще раз зважити всі «за» і «проти» і все ж стати на сторону добропорядних підприємців, подумавши про застосування компенсаторних механізмів, які змогли б пом'якшити удар по підприємцях в сьогоднішніх умовах.
У свою чергу президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді 9 листопада конкретизував і терміни введення «карантину вихідного дня» (за його словами, він триватиме протягом кількох тижнів), і підкреслив, що він може допомогти уникнути жорсткого локдауна. «Наш сценарій розвитку епідемічної ситуації в холодну пору року буде далеко не найгіршим», - пообіцяв глава держави.

Частину вже ліквідували: На Південь України перекидають перших російських мобілізованих - полковник СБУ

неділя, 2 жовтень 2022, 16:29

Збройні сили України спостерігають перекидання перших мобілізованих на Південь України. Про це повідомив полковник СБУ Роман Костенко, передають Патріоти України. "Додатковий ресурс противника - завжди погано для поля бою. Оскільки це завжди люди в тан...

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...