"Кремезні чоловіки фотографували мій будинок": Відсторонений мер Чернігова поскаржився на стеження

Владислав Атрошенко, відсторонений судом від посади міського голови Чернігова, заявив до СБУ та поліції про стеження за ним. Про це написав сам Владислав Атрошенко у Facebook, передають Патріоти України.

"Звернувся з заявою до СБУ та ГУНП в Чернігівській області. Вважаю, що за мною відбувається постійне, неправомірне стеження", - написав він.

У заяві Атрошенко заявляє, що 16 грудня о 14:20 він зафіксував, що двоє кремезних чоловіків стежать за його будинком. Один із чоловіків сфотографував його будинок із парку. Відсторонений мер вважає, що за ним стежать. Він також зауважує, що фотографувати цивільні об'єкти в умовах воєнного стану неприпустимо.

Атрошенко просить правоохоронців та спецслужбу перевірити, чи стежать за ним, і вжити заходи, про які повідомити йому.


"Йому потрібна велика перемога": Кулеба пояснив справжні мотиви Трампа щодо України

середа, 24 червень 2026, 10:59

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...

Кремль може готувати провокацію "під чужим прапором", аби виправдати нову агресію, - глава МЗС Польщі

середа, 24 червень 2026, 10:49

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...