Кремль готується: Російські ЗМІ підрахували, скільки днів потрібно РФ для "приєднання" територій України

Так зване "приєднання" окупованих територій України у Російської Федерації може зайняти 12 днів. Цього разу вся процедура займе в два рази більше часу, ніж під час анексії Криму. Про це повідомляє "Комерсант", передають Патріоти України.

Після проведення так званих "референдумів про приєднання до РФ" Путін повинен визнати "незалежність" окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.

Після цього, згідно зі сценарієм Кремля, Москва повинна підписати договори із зазначеними регіонами. Їх Путін передасть на ратифікацію в парламент РФ разом з проектами законів про прийняття нових суб'єктів до складу Росії. За словами спікера верхньої палати Валентини Матвієнко, Рада Федерації розгляне питання "приєднання" 4 жовтня.

Таким чином, вся процедура, в тому числі "референдуми" з 23 вересня, займе до 12 днів. Нагадаємо, що Росія визнала "незалежність ЛДНР" ще 21 лютого поточного року.

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...

Працюють "Шершні": Українські аеророзвідники провели окупантам дострокову "демобілізацію" під Бахмутом (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 11:30

Українські захисники із розвідувально-ударного підрозділу "Шершень" ліквідували двох російських загарбників на околицях Бахмута. На загарбників скинули боєприпас із безпілотника, передають Патріоти України. Кадри роботи по ворогу опублікували вTelegram...