Кремль кинув замість піхоти на Харківщину непідготовлених призовників ракетних військ (фото)

Наразі Збройні сили України звільнили від російських окупаційних військ майже всю територію Харківщини. У деокупованому селі Піски-Радьківські знайшлися свідчення того, що командування "другої армії світу" кинуло на цю ділянку фронту не піхотинців, а непідготовлених призовників ракетних військ. У населеному пункті виявили пам'ятку солдату строкової служби в/ч 22994 взводу 236. Про це у Twitter написала директорка з досліджень Європейської експертної асоціації, експертка з інформаційної безпеки Марія Авдєєва, передають Патріоти України.

Пам'ятку знайшли біля тіл призовників, які окупанти кинули на полі бою, відступаючи з Пісків-Радьківських. Примітно, що військова частина, новобранців із якої кинули на війну в Україні, є навчальним центром повітряно-космічних сил і ракетних військ стратегічного призначення країни-агресора Росії.

"Це фактично російські ракетні війська стратегічного призначення (а це означає, що вони мають поповнювати втрати дійсно безцінним персоналом)", – зазначив редактор інформаційної служби "Радіо Свобода" Марк Крутов.

У мережі писали, що у звільненому ЗСУ Ізюмі на Харківщині також знайшли кілька нашивок військових РФ із 180-го навчального центру РВСП Росії тієї самої в/ч 22994.


Аншлаги Кобзона восьму добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 21 травня

вівторок, 21 травень 2024, 7:34

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 21.05.24 орієнтовно склали:

Як і коли закінчиться війна в Україні: Жданов назвав найкращий та найгірший сценарії

вівторок, 21 травень 2024, 6:56

Російський диктатор Володимир Путін знову заявив про готовність до “мирних переговорів” з Україною з урахуванням “гарантій безпеки”. Він повторив кремлівські наративи, що Росія нібито ніколи не відмовлялася від переговорів для “справедливого врегулюван...