Кремль має плани щодо зриву постачань західної техніки в Україну, - Буданов

Українська розвідка знає про плани Росії зі зриву постачань західної техніки в Україну. Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв'ю The Telegraph, передають Патріоти України.

«Нам чітко відомо, що плани по дестабілізації ситуації і по зриву систем постачання західних озброєнь розроблені, вони існують. Нам відомі певні елементи саме через агентурну роботу. Вони планують, це нормально, розробляють», – сказав він.

За словами Буданова, росіяни вже кілька разів намагалися зірвати постачання техніки до України, але безуспішно. «У випадку ухвалення політичного рішення на ведення подібних дій вони будуть готові. Чи вийде це в них, чи ні – питання дискусійне», – розповів очільник Головного управління розвідки.

Водночас Буданов прогнозує, що плани росіян не матимуть успіху, оскільки «спеціальні служби західних країн так само активно працюють і реалізувати ці задуми досить важко».

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...