Кремль навчився обходити санкції щодо експорту нафти: Financial Times розкрив деталі

Кремлю вдалося обійти санкції G7, які обмежили максимальну вартість нафти із РФ. Близько двох третин усієї нафти продає без західної страховки, тоді як вартість чорного золота зростає до 100 доларів за барель. Про це повідомляє видання Financial Times, передають Патріоти України.

Так країни G7 обмежили вартість нафти, яка може отримувати страховку від західних країн. Однак, тоді як обмеження становить 60 доларів за барель, ціна, за якою її продають, становить уже близько 100 доларів.

Бен Хілгеншток, економіст з Київської школи економіки, сказав: "З огляду на ці зрушення в тому, як Росія постачає свою нафту, може бути дуже важко осмислено забезпечити дотримання цінової стелі в майбутньому".

Зазначимо, після введення ембарго на російську нафту більшу частину чорного золота Росія почала продавати до Китаю. При цьому від послуг західних страхових компаній вони відмовилися. Тому обмеження G7 практично не торкнулися більшу частину морського експорту.

Доходи Росії від експорту нафти становлять близько 15,3 млрд. доларів на місяць. Вже в липні Кремль зміг досягти максимального прибутку від продажу нафти 2023-го, проте показник все ще на 20% менший, ніж у липні минулого року.

"Цар віддав наказ": Військовий аналітик пояснив, чому росіяни вчепилися у Мар'їнку

четвер, 7 грудень 2023, 9:14

Військовий аналітик, полковник запасу ЗСУ Петро Черник пояснив, чому останнім часом російські окупанти окрім Авдіївки, зосередили свої зусилля на місті Мар'їнка Донецької області, яке фактично повністю зруйноване, передають Патріоти України. В ефірі за...

"Треба давати здачу": Недобитий українськими диверсантами зрадник Царьов знов занервував після ліквідації свого собрата Киви

четвер, 7 грудень 2023, 8:56

Запроданець щиро сподівається, що недоімперії витрачатиме додатково дефіцитні ресурси, щоб рятувати вже використаний непотріб, як він та інші третьосортні перебіжчики-безділтники. Колишній нардеп Олег Царьов прокоментував ліквідацію екснардепа-зрадника...