Кремль перекидає в Україну третій армійський корпус, - волонтери CIT

Нещодавно сформований третій армійський корпус РФ (або принаймні його частина, що вважається боєготовою) перекидають в Україну. Про це повідомляє Conflict Intelligence Team, передають Патріоти України.

В останні дні волонтери CIT виявили фото і відео перевезення російської військової техніки залізницею, а саме – комплексу "Бук" і танків Т-80БВ і Т-90м. вони прямують з Нижегородської області до кордону з Україною – в Ростовську область.

"Вони вийшли 22 і 24 серпня відповідно, що приблизно відповідає часу відправки сформованого там 3 армійського корпусу, який називав український аналітик Костянтин Машовець і підтверджували наші джерела. Перевезення комплексів "Бук" свідчить про перекидання великого об'єднання, наприклад, армії. В цьому випадку можна припустити, що йдеться про перекидання всього 3 корпусу, або принаймні тієї його частини, яка вважається боєготовою", – йдеться в повідомленні.


Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...