Кремль планував депортувати 2 млн українців: Daily Mail розповіла про секретні документи "найвищого рівня", які отримали журналісти

Влада країни-агресора РФ планувала насильницьку депортацію до двох мільйонів українців перед повномасштабним вторгненням. Для цього було створено 1310 транзитних центрів. Про це пише видання Daily Mail, зазначаючи, що отримало в своє розпорядження "документи найвищого рівня" з Кремля, передають Патріоти України.

"Зловісна" політика Москви "порівняна з масовими депортаціями в найпохмуріші дні Радянського Союзу", пише видання. У межах такої "лякаючої" політики близько вже 1,2 мільйона українців було вивезено до Росії – деякі потрапили до віддалених сіл у Сибіру біля кордону з Північною Кореєю або навіть на острів у Тихому океані неподалік Японії.

Насильницька депортація пов'язана із системою так званих "фільтраційних таборів" на окупованих територіях України для виявлення "ворогів РФ". Крім того, тисячі затриманих окупантами чоловіків залучають до примусових робіт – їх змушують шукати в зруйнованих будинках снаряди, що не розірвалися, і позбавлятися слідів масових убивств.

Як зазначає Daily Mail, окупанти перевіряють усіх українців на захоплених землях на наявність зв'язків з урядом чи військовими, змушуючи їх мати документальні докази проходження "фільтрації".

Кремль збирає всі дані їхніх мобільних телефонів, а також відбитки пальців та фото. Викликає побоювання, що така інформація буде передана до системи спостереження китайського зразка, яка використовує технологію розпізнавання осіб і може відслідковувати майбутнє пересування людей.

На депортованих в РФ українців чинять тиск, щоб вони залишалися там, і загрожують в'язницею, якщо вони спробують повернутися додому. "Не проходить" систему фільтрації і зникає в мережі таборів та в'язниць, відомих катуваннями, кожна десята людина.

Так, один чоловік, який втік з табору, розповів, що його били та катували електрошоком у секретній в'язниці, розрахованій на 750 ув'язнених, але в якій було 3 тис. осіб.

Крім того, на окупованих територіях Донбасу з дитячих будинків окупанти забрали близько 2000 дітей, ймовірно, щоб віддати їх у сім'ї в Росії – раніше президент РФ Володимир Путін оголосив про спрощення правил усиновлення дітей з України.

"Жахи путінської політики фільтрації стали очевидними минулого тижня, коли чотирирічна дівчинка на ім'я Аліса прибула до Запоріжжя, міста на півдні України, після евакуації з Маріуполя", – пише Daily Mail.

Ця дівчинка пережила 29-годинну поїздку на автобусі з рюкзаком, у якому був одяг та записка від її матері Вікторії Обдіної з проханням до родичів дбати про її дитину. Їх розлучили у фільтраційному таборі в Безіменному, за 32 км від Маріуполя. "Злочин" Вікторії полягав у тому, що вона лікувала захисників "Азовсталі".

Документи, отримані Daily Mail від офіційних осіб України, розкривають як депортація українців планувалася до вторгнення.

Так, в одному з документів зазначено 684 "планових" транзитних центри, розрахованих на "обробку" 102 тисячі 495 осіб.

З них 152 були "готові до прийому" з 6-ї ранку 21 лютого, за три дні до вторгнення. Також було зазначено дати початку роботи інших центрів.

В іншому документі від 29 квітня перераховано 1310 "місць" для утримання українців. Зазначається, що 33 тисячі 474 особи, у тому числі 11 тисяч 637 дітей, утримувалися в 496 центрах. Український омбудсмен Людмила Денісова заявила, що ці документи доводять спланованість депортації.

Як відомо, фільтраційні табори використовувалися після Другої світової війни, коли сталінські карателі перевіряли військовополонених та громадян СРСР, що побували в полоні нацистів. Майже 300 тисяч людей, які не пройшли перевірку "на ідеологічну чистоту", було відправлено до ГУЛАГу.

У ''слуг'' коротка пам'ять щодо антикорупційних реформ: Посли G7 нагадали, що формування ВРП - одна з ключових умов руху України до ЄС

четвер, 1 грудень 2022, 17:58

Посли країн Групи семи висловили надію на те, що з’їзд суддів невдовзі призначить вісім нових членів Вищої ради правосуддя, та нагадали, що формування ВРП - одна з реформ, від яких залежить подальший рух України до членства у ЄС. Відповідну заяву посли...

"Хоча Росія претендує на спадок СРСР, насправді СРСР як держава і суб'єкт права припиняла існування": Україна офіційно заявила про нелегітимність перебування РФ в ООН

четвер, 1 грудень 2022, 17:45

Верховна Рада України ухвалила звернення до парламентів та урядів іноземних держав щодо визнання російського режиму терористичним та обґрунтувала нелегітимність перебування Російської Федерації в Організації Об'єднаних Націй, а також необхідність рефор...