
За час повномасштабної війни проти України Росія проявила ознаки дурості та розпачу. Істотні втрати путінських окупантів практично роблять неможливим зрушення з мертвої точки лінії фронту, передають Патріоти України.
До того ж, зазнавши поразки на більшості напрямків, російські війська деморалізовані і не такі ефективні в теперішніх боях. Про це розповів професор стратегічних досліджень у Сент-Ендрюському університеті Філліпс О'Брайен, повідомляє ВВС.
За його словами, здійснивши вторгнення в Україну, Кремль розвінчав міфи про "другу армію світу". "Насправді вони майже не розвинені. Вони зазнали так багато втрат у київській кампанії та інших… І, наскільки ми можемо судити, це не дуже розумно", – говорить про путінську армію О'Брайєн.
Крім того, аналітик наголошує, що російські окупанти, яких перекинули з Київської області на схід України , зазнали поразки, і тепер вони виснажені та неефективні.
"Ці солдати, яких вивели з Києва, були переможеними солдатами – вони бачили і вчиняли військові злочини, вони бачили, як гинуть люди, вони були виснажені, у них зникла техніка. Той факт, що росіяни не дають [Україні] спокою, є ознакою або дурниці, або розпачу", – міркує аналітик.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...