"Кремль собирается вернуть Донбасс": У "ДНР" припинена видача паспортів РФ, зрадники дуже стурбовані

На тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донецької області нібито припинена видача російських паспортів і «паспортів» «ЛДНР». Про це написав військкор з ОРДО, що працює під ніком «Зодіак», передаютьПатріоти України.

За його даними, видача припинена до квітня. Він вважає, що це - частина підготовки до наступу ЗСУ. Нібито Росія знає про це і готова поступитися частиною територій ОРДЛО. «Это означает, что Кремль принял какое-то политическое решение относительно Донбасса, но на мой взгляд оно сулит жителям этой территории серьезные проблемы», — написав блогер.

Офіційної інформації про припинення видачі паспортів поки немає.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...