Кремль у шоці: Російський суддя раптово визнав СРСР незаконною державою

Один із суддів Конституційного суду РФ запропонував вважати Росію державою, непричетною до тоталітарних злочинів. У російському парламенті здивувалися такій пропозиції юриста. Про це повідомляє російське видання "Комерсант", передають Патріоти України.

Член суддівської колегії Костянтин Арановський в "окремій думці" назвав СРСР "незаконно створеною державою" і запропонував не вважати Росію його правонаступницею. Таку пропозицію суддя висловив в коментарі до постанови КС у справі, пов'язаній з компенсацією втраченого житла дітям постраждалих від політичних репресій.

У своєму зауваженні Арановський запропонував не розглядати реабілітацію жертв радянських репресій як відшкодування шкоди, заподіяної потерпілому винною особою. Суддя також запропонував вважати Росію державою, "непричетною до тоталітарних злочинів ні "особисто", ні в правонаступництві".

Позицію судді назвали дивною в російському парламенті, нагадавши, що правонаступництво не стосується спадкоємності політичного режиму.

"Плутати правонаступництво і політичний режим абсолютно неприпустимо, це азбука юриспруденції", - зауважив перший заступник голови комітету нижньої палати парламенту з держбудівництва та законодавства Михайло Ємельянов.

Чому Зеленський "здав" міністра фінансів Ігоря Уманського, а антикризову програму Мінфіну провалили?

вівторок, 7 квітень 2020, 6:10

В Україні відсутня фінансово-економічна програма виходу з кризи: план, розроблений міністром фінансів Ігорем Уманським, відкинутий разом з відставкою самого міністра. Його скандальне звільнення після лише трьох тижнів роботи, за словами самого Умансько...

Хіти тижня. "На этой неделе Кремль просто обрывал телефон Белого дома. Путин униженно просил помощи", - Латиніна про те, як ВВП благав Трампа вплинути на Саудівську Аравію, а потім сам все зіпсував

вівторок, 7 квітень 2020, 6:00

Президент Росії Володимир Путін - ініціатор прийдешньої зустрічі країн-членів ОПЕК +, яка була терміново погоджена на понеділок, 6 квітня. Про це пише відома російська журналістка Юлія Латиніна в ефірі "Ехо Москви", зазначають Патріоти України. . Зрив...