Кремль веде свою гру: У британській розвідці розповіли, чого домагається РФ через перешкоджання експорту зерна

Незважаючи на те, що чорноморська зернова ініціатива була продовжена на 60 днів 17 травня, Росія продовжує перешкоджати експорту зерна, навмисно сповільнюючи перевірки і активно блокуючи деякі судна. На це звернули увагу у британській розвідці, передають Патріоти України.

"В даний час інспектується тільки одне або два судна в день в порівнянні з шістьма-вісьмома восени 2022 року", - підкреслюється в звіті розвідки.

Аналітики припустили, що таким чином РФ, ймовірно, намагається домогтися поступок у повторному відкритті трубопроводу Тольятті-Одеса, по якому країна експортує аміак. "Ситуацію ускладнює те, що в останні дні трубопровід був пошкоджений і в даний час не працює", - відзначили в розвідці. "Росія, ймовірно, буде продовжувати риторику і перешкоджати "зерновій ініціативі" протягом декількох тижнів до наступного крайнього терміну продовження 16 липня", - допустили аналітики.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...