"Кремль вважає, що Єрмак - людина, з якою можна домовлятися", - Мирослав Гай

Кремль має намір створити «запобіжник» від шляху України до ЄС і НАТО.

Кремль розглядає главу Офісу президента Андрія Єрмака як людину, що може умовити главу держави виконати бажання РФ. Таке припущення озвучив ветеран АТО, волонтер Мирослав Гай, передають Патріоти України.

"Кремль вважає, що Єрмак – людина, з якою можна домовлятися. Що він все-таки зможе умовити президента Зеленського зробити так, щоб усі компоненти, які Російська Федерація вимагає від України, відбулися", – сказав офіцер.

В цьому контексті він додав, що Кремлю "потрібні дуже конкретні речі" – щоб Україна не йшла до НАТО і Європейського Союзу. Закріплення в Конституції України особливого статусу Донбасу, на думку Гая, наближає Кремль до цієї мети. "Вони хочуть, щоб їхні представники були в парламенті, щоб були узаконені іррегулярні збройні формування Росії під виглядом "народної міліції" на окупованих територіях. За будь-яких спроб України піти до ЄС чи до НАТО цей інструмент буде запобіжником", – сказав волонтер.

"Уявіть собі – російські збройні формування, приватні військові компанії знаходяться на законних підставах в Україні і закріплені Конституцію. Це була б катастрофа. Ми готові на це? Ні", – наголосив він.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...