Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров знову звинуватив Київ у небажанні продовжувати переговорний процес із Москвою й традиційно пов’язав це нібито із впливом Заходу. У інтерв’ю боснійсько-сербській телерадіокомпанії "Радіо та телебачення Республіки Сербської" російський міністр заявив, що Велика Британія та США маніпулюють Україною. Лавров почав також визнавати, що Росія програє у війні з Україною, передають Патріоти України.
«Україна – це розмінна монета, інструмент, яким маніпулюють насамперед США та Велика Британія. Такий англо-саксонський колектив, який зараз очолив Захід. Йому повністю слухняні НАТО і Європейський Союз, який втратив досить тривалий час свою самостійність. Вони керують українцями як інструментом стримування нашої країни (як тепер кажуть, її «виснаження») та завдання Росії поразки» «на полі бою», – сказав Лавров.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...