Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров знову звинуватив Київ у небажанні продовжувати переговорний процес із Москвою й традиційно пов’язав це нібито із впливом Заходу. У інтерв’ю боснійсько-сербській телерадіокомпанії "Радіо та телебачення Республіки Сербської" російський міністр заявив, що Велика Британія та США маніпулюють Україною. Лавров почав також визнавати, що Росія програє у війні з Україною, передають Патріоти України.
«Україна – це розмінна монета, інструмент, яким маніпулюють насамперед США та Велика Британія. Такий англо-саксонський колектив, який зараз очолив Захід. Йому повністю слухняні НАТО і Європейський Союз, який втратив досить тривалий час свою самостійність. Вони керують українцями як інструментом стримування нашої країни (як тепер кажуть, її «виснаження») та завдання Росії поразки» «на полі бою», – сказав Лавров.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...