Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров знову звинуватив Київ у небажанні продовжувати переговорний процес із Москвою й традиційно пов’язав це нібито із впливом Заходу. У інтерв’ю боснійсько-сербській телерадіокомпанії "Радіо та телебачення Республіки Сербської" російський міністр заявив, що Велика Британія та США маніпулюють Україною. Лавров почав також визнавати, що Росія програє у війні з Україною, передають Патріоти України.
«Україна – це розмінна монета, інструмент, яким маніпулюють насамперед США та Велика Британія. Такий англо-саксонський колектив, який зараз очолив Захід. Йому повністю слухняні НАТО і Європейський Союз, який втратив досить тривалий час свою самостійність. Вони керують українцями як інструментом стримування нашої країни (як тепер кажуть, її «виснаження») та завдання Росії поразки» «на полі бою», – сказав Лавров.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...