Кремль вимагає у Лукашенка видати заарештованих "вагнерівців"

Від виправдань та пояснень російська влада перейшла до ультиматумів.

Росія зажадала у Білорусі якнайшвидшого звільнення затриманих бойовиків ПВК "Вагнер", які є російськими громадянами. Про це заявив посол РФ у Мінську Дмитро Мезенцев у суботу, 1 серпня, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Інтерфакс-Захід".

"Ми наполягаємо на якнайшвидшому звільненні наших громадян і щільній взаємодії з правоохоронними органами Білорусі і з адвокатами", – сказав Мезенцев.

Він додав, що в МЗС РФ причини перебування росіян у Білорусі, які називає Мінськ, вважають "необгрунтованими і надуманими". "Фактів, що дозволяють вважати, що ці люди були готові до порушення громадського порядку, немає. Поки білоруською стороною вони не пред'явлені", – сказав дипломат.

Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

середа, 5 серпень 2020, 22:30

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з К...

Кандидат у посли США до Києва розповів Конгресу про головну проблему України

середа, 5 серпень 2020, 22:10

Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні. . Про це у ток-шоу "Ехо України" на т...